Son 3 yıl içerisinde Türkiye pazarında ciddi bir grafiğe sahip olan Veeam ürünlerini duymayan kalmamıştır. Biz de şirketimiz de çalışan tüm sanal platformlarımızı Veeam Availability Suite’e emanet etmiş durumdayız. Bu paket içerisinde Veeam Backup and Replication (VBR) ve Advanced Monitoring için Veeam One yer almaktadır. VMware ve Hyper-V ortamlarınız için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Mükemmelliyetcilik’den olsa gerek, kullandığım ve daha derine inmek istediğim ürünler ile ilgili eğitim ve sertifikasyon programlarını çok ciddi bir şekilde takip ediyorum. Bu bağlam’da Veeam eğitimini alıp, sertifikasyon sınavını başarılı ile geçerek VMCE ünvanını almaya hak kazandım.

Sınava girmeden önce mutlaka onaylanmış bir Veeam yetkili kurumundan 3 günlük eğitimi almanız gerekmektedir, aynen VMware’de olduğu gibi. Sonrasında sınava girmeden önce mutlaka Veeam University’nin Practice sınavını çözmenizde fayda var.

https://veeam.university/vmce/practice

vmce_logo

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiketleri ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapat