Windows 10 Preview yayınlandı.

Windows 10
İşte karşınızda Windows 10
Windows 10
Microsoft tarihinin en harika ve en güçlü Windows sürümü Windows 10 artık sizlerle tanışmaya hazır!
Daha kişisel ve harika bir kullanıcı deneyimi sunan, daha üretken çalışmanıza ve modern güvenlik tehditlerinden korunmanıza yardımcı olan Windows 10 sizlerle tanışmaya hazır!
Windows 10
İşte Windows 10’un Yepyeni Özellikleri
Başlat Menüsü: Kullanıcıların alışkanlık ve ihtiyaçlarına kulak verdik. Başlat Menüsü’nü sık kullanılan uygulamaları öne çıkaran ve daha fazla özelleştirme olanağı sunan yeni haliyle geri getirdik.
Continuum: Artık kullanıcılar ikisi bir arada tablet cihazlarını ister dokunmatik olarak tablet modunda, ister klavye ve fare ile masaüstü modunda kullanabilecekler.
Microsoft Edge: Yeni web tarayıcımız Microsoft Edge ile web sayfaları üzerinde not alabilir, okuma modu sayesinde makale ve haberleri e-kitap formunda okuyabilirsiniz.
Windows Hello: Yüz, retina ve parmak izi tanıma gibi teknolojileri destekleyen Windows Hello ile cihazlara, uygulamalara, internet sitelerine hızlı ve güvenli şekilde erişebileceksiniz*.
Güvenlik iyileştirmeleri: Windows 10 daha güçlü güvenlik duvarları, yeni ve üstün kurumsal veri ve cihaz koruma özellikleriyle size uçtan uca koruma sağlar.
Hizmet olarak Windows: Windows 10 ile sizleri daha sık yeni özelliklerle buluşturuyoruz. Kritik öneme sahip ticari faaliyetlerinizi korurken iş kullanıcılarınızı Windows’un yeni özellikleriyle güncelleme özgürlüğünü sunuyoruz.
Windows 10’a Ücretsiz Geçiş Fırsatı
Windows 7, 8.1** kullanıcıları 1 yıl boyunca Windows 10’a ücretsiz geçiş hakkı kazanacaklar ve bilgisayarlar Windows 10’a geçtikten sonra cihaz ömrü boyunca ücretsiz olarak kullanmaya devam edebilecekler.
Müşterileri Windows 10’a geçiş için nasıl yönlendirmelisiniz?
Son Kullanıcılar: Haziran ayından itibaren Windows 7 ve 8.1 kullanıcılarına ücretsiz Windows 10 yükseltmelerini rezerve etmeleri için yönlendirmelerde bulunduk. Bu yönlendirmeleri takip ederek, Windows 10 için rezervasyon yaptıran kullanıcılara bugünden itibaren dalgalar halinde Windows 10 ücretsiz yükseltmesini Windows Update üzerinden yükleyebilmeleri için bildirimlerde bulunmaya başlayacağız**. Yükseltme süreciyle ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayın.
Kurumsal Müşteriler: Windows 7 ve 8.1’in Pro sürümlerini kullanan kullanıcılarımız Windows 10 Pro’ya ücretsiz yükseltmeyi son kullanıcılarla aynı süreci takip ederekWindows Update üzerinden yapabilecekler.Toplu lisanslama anlaşmasında aktif Yazılım Güvencesi olan müşterilerimiz ise, 1 Ağustos itibariyle Windows 10 Enterprise ve Windows 10 Education sürümlerini Toplu Lisanslama Hizmet Merkezi (VLSC) üzerinden indirebilecekle

windows10

Close